Kontrast: A A A A
Czcionka: A A A
   

Jak wspierać nastolatka w rozpoczęciu nauki w klasie 1 szkoły ponadpodstawowej?

Poradnia Specjalistyczna MOP oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 zapraszają rodziców na webinar:
 
Jak wspierać nastolatka w rozpoczęciu nauki w klasie 1 szkoły ponadpodstawowej?

Nastolatkowie rozpoczynający naukę w klasach 1 znaleźli się obecnie w jeszcze bardziej założonej niż przed pandemią rzeczywistości.

Nowa szkoła, nowi znajomi, nauczyciele, zasady, wymagania, doświadczenie izolacji i nauki zdalnej przez ostatnie miesiące. Ta sytuacja może budzić ciekawość, ekscytację, ale także stres i duże obawy.

Spróbujemy zastanowić się nad tym, jak wspierać młodego człowieka w tej zmianie: o czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę, jak z nim rozmawiać, uszanować jego obawy, trudności i udzielić adekwatnego wsparcia.

Zapraszamy rodziców, uczniów warszawskich szkół ponadpodstawowych, którzy chcą wspierać swoje dzieci w odnalezieniu się w nowej sytuacji.

Webinar odbędzie się 21.10.2021 w czwartek w godz. 18:00-19:30

Poprowadzą go Agnieszka Justyna Zaremba - psycholog z Poradni Specjalistycznej MOP i Ewa Zabłocka - psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Warszawie.

Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się do dnia 18.10.2021 poprzez formularz https://forms.office.com/r/DiEZDKGDCy

Na podany adres e-mail prześlemy, najpóźniej do 20.10.2021, link do platformy ZOOM.

Zapraszamy!

Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii MOP i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Warszawie
Ochrona danych osobowych (dowiedz się więcej)