Kontrast: A A A A
Czcionka: A A A
   

Warsztaty prawne dla rodziców reprezentujących swoje dzieci w postępowaniach karnych

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę organizuje bezpłatne, dwudniowe warsztaty prawne dla rodziców reprezentujących swoje dzieci w postępowaniach karnych.  
Zajęcia poprowadzą prawniczki naszej Fundacji, które nie tylko przekażą wiedzę o prawach procesowych uczestników, przebiegu postępowania i uprawnieniach innych stron postępowania, ale także zadbają o praktyczne przygotowanie wyjaśniając jak wykonywać rolę oskarżycieli posiłkowych. Na warsztatach uczestnicy będą praktycznie podczas ćwiczeń nabywać wiedzę jak składać wnioski, zadawać pytania i wykonywać swoje prawa.  
 
Jest to kolejna edycja warsztatów i z informacji od uczestniczek i uczestników wiemy, że umiejętności uzyskane na warsztatach bardzo przydały im się na sali sądowej, a także wpłynęły pozytywnie na ich stan psychiczny.  
 
Zwracamy się z prośbą o zrekrutowanie klientek/klientów, które/którzy potrzebują lub są zainteresowani taką formą pomocy prawnej.  
 
Warsztaty odbędą się w terminie 8-9 czerwca 2024 r. w Centrum Pomocy Praw Dzieciom przy ulicy Przybyszewskiego 20/24 w Warszawie.   
 
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: agnieszka.badora@fdds.pl do 27 maja.  
Ochrona danych osobowych (dowiedz się więcej)