Kontrast: A A A A
Czcionka: A A A
   

Wsparcie dla rodzin [Fundacja IKA]

źródło: http://fundacjaika.pl/

Szanowni Państwo,
 
pragniemy poinformować, że Fundacja "Ika" im. Iki Szpakowskiej realizuje dwa programy finansowane przez m. st. Warszawa. Obydwa programy są trzyletnie i trwają do listopada 2024 r.
1. „Zapewnienie specjalistycznej pomocy rodzinom doświadczającym przemocy”
Program jest dedykowany dla osób dotkniętych problemem przemocy – dorosłych i dzieci poszukujących wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, prawnego. W ofercie mamy również wsparcie coachingowe.
2.„Organizowanie i prowadzenie poradnictwa rodzinnego skierowanego do rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi oraz wsparcia doradczo-edukacyjnego osób/rodzin w procesie rozwiązywania problemów życiowych”
Program jest dedykowany dla osób i rodzin doświadczających problemów rodzicielskich, wychowawczych, życiowych. Odbiorcami naszych działań są zarówno dzieci jak i dorośli potrzebujący wsparcia psychologicznego, pedagogicznego lub prawnego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących problemów okołorozwodowych. Zapraszamy wszystkie osoby które znajdują się w kryzysie małżeńskim.
Udział w programach jest bezpłatny dla mieszkańców m.st. Warszawy.W celu zapisania się na konsultację ze specjalistą prosimy o kontakt drogą mailową fundacjaika@fundacjaika.pl.
Programy realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem:
Marta Rataj – psychologJoanna Drożdż – psycholog, pedagogAlicja Pater – psychologJacek Ptasiński – pedagog, mediatorIwona Rudnicka – pedagog, socjoterapeutaAleksandra Miliwek – psychologJakub Rataj – psychologBartosz Zajkowski – prawnikW ramach programów prowadzimy poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, prawne oraz wsparcie coachingowe - realizowane w formie pracy stacjonarnej jak i zdalnej.
Jeżeli Państwa klienci potrzebują dodatkowej pomocy bądź wsparcia zachęcamy do skorzystania z usług Fundacji.
 
Z poważaniem,
Jakub Rataj
psycholog, koordynator programów Fundacji "IKA"
Ochrona danych osobowych (dowiedz się więcej)