Kontrast: A A A A
Czcionka: A A A
   

Bezpłatne warsztaty o autoagresji (Fundacja Zobacz. Jestem)

Fundacja Zobacz... JESTEM wspiera i edukuje dzieci, młodzież i dorosłych w ich problemach emocjonalnych. W ramach działań profilaktycznych zapraszamy na bezpłatne warsztaty o autoagresji dla rodziców i specjalistów (nauczycieli, pedagogów, psychologów etc. pracujących z dziećmi i młodzieżą)! 
 
Jak często i w jaki sposób nasze dzieci dokonują samouszkodzeń? Dlaczego? Jak ja, jako dorosły, mam pomóc dziecku radzić sobie z emocjami w lepszy sposób? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie podczas warsztatów dla rodziców i opiekunów zainteresowanych zjawiskiem autoagresji u dzieci i młodzieży.Terminy spotkań:
  • 26.11 dla rodziców (stacjonarnie, 11:30-15:30)
  • 26.11 dla specjalistów (stacjonarnie, 9:00-11:00)
  • 24.11 dla rodziców (online, 17:00-21:00)
  • 22.11 dla specjalistów (online, 18:00-20:00)
Warsztaty stacjonarne odbędą się w naszej siedzibie na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 5/2.Zapisy: poprzez wypełnienie formularza online. Link: Warsztaty "Autoagresja" - formularz rejestracyjny. (google.com)W załączniku przesyłamy ulotkę informacyjną, którą można wydrukować lub rozesłać zainteresowanym. Chętni otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztatach.Warsztaty są realizowane w ramach projektu dla miasta Warszawa, który zakłada także stworzenie broszury, którą będziemy dzielić się z naszymi odbiorcami.
___________________________________________________________________Stale funkcjonuje bezpłatna grupa wsparcia dla rodziców dzieci z trudnościami emocjonalnymi, zwłaszcza problemem autoagresji, zachowaniami autodestrukcyjnymi. Spotkania odbywają się w formie online, a od nowego roku stacjonarnie w czwartki godz. 18-20. To bardzo wartościowa forma wsparcia zwiększająca kompetencje wychowawcze i pozwalająca na nawiązanie kontaktu z innymi rodzicami dzieci o podobnych trudnościach. Więcej informacji: Jestem PoMoc edycja 2 – bezpłatne grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów. (zobaczjestem.pl)___________________________________________________________________Przypominamy także o naszej inicjatywie Kryzysowego Oddziału Ratunkowego przy Dobrej 5. Na warszawskim Powiślu tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której potrzebujący wsparcia młodzi ludzie otrzymają je bez wcześniejszego umawiania się na wizytę i długiego oczekiwania w kolejkach. To innowacyjne działanie w obszarze zdrowia psychicznego wymaga pokrycia pewnych kosztów. W związku z tym osoby chcące nas wesprzeć finansowo lub udostępniając informację o zbiórce zapraszamy pod link do portalu zrzutka.pl: Kryzysowy Oddział Ratunkowy | zrzutka.plKontakt:Telefon: 883 336 883 lub 883 337 883ul. Czerniakowska 159 domofon 20000-453 WarszawaFundacja Zobacz. Jestem | Warsaw | FacebookFundacja Zobacz... JESTEM (@fundacja_zobacz_jestem) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Ochrona danych osobowych (dowiedz się więcej)